İHA Sistemleri Eğitimlerimiz

İnsansız araçlar sektörünün Türkiye’deki eğitim merkezi!

Huma, 7’den 77’ye herkesi insansız araçlar teknolojisine en iyi şekilde hazırlayabilecek eğitim programlarıyla, insansız araçlar sektörünün Türkiye’deki eğitim merkezi unvanını gururla taşıyor!

‘Drone Pilotu Lisans Eğitimi’ programına kayıt yaptırmak için…

Buraya Tıklayın!


 

İHA Sistem Operatörü eğitimlerimiz ve İHA lisanslarımız, SHGM tarafından yetkilendirilmiş bir kuruluş olan Robosys işbirliğiyle verilmektedir.  Robosys Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Yetkili eğitim kuruluşu yetki numarası TR-E-İHA-26’dırİHA Sistem Operatörü Sertifika Programı!

İnsansız araçların nasıl kullanılması gerektiği kadar, ne gibi fayda ve kazanımlar sağladıklarına da odaklanan eğitim politikamızda hedefimiz; verdiğimiz eğitimler ile pratikte uygulanabilir bilgileri geleceğe yönelik bir vizyon ile birleştirmek.
Geleceğin Teknolojisine Uzak Kalmayın!

Huma’da genel ‘Ticari Drone Pilot Lisansı’ seviyesinden başlıyor, özelde de farklı sektörlere odaklanan geniş bir yelpazede eğitim hizmetlerimizi sunuyoruz.

Yakın gelecekte her sektörde kullanım alanı bulacak ve rekabette belirleyici unsur olacak insansız araçlar ile ne kadar erken tanışırsanız, gündemi o kadar bilinçli ve yakından takip edebileceksiniz. 

Mesleğinize Özel Drone Eğitimi!

Meslek kollarına özel olarak hazırladığımız drone eğitim programlarımız konusunda bilgi sahibi olmak ve insansız araç sektöründeki tüm gelişmeleri sizlerle paylaştığımız bültenlerimizi düzenli olarak alabilmek için buraya tıklayarak e-posta adresinizi bizimle paylaşın.

Detaylı bilgi için bize info@humatr.com adresinden e-posta yoluyla, veya 0533 973 48 62 numaralı hattan telefon yoluyla ulaşabilirsiniz.


Kursiyerlerimizin Gözünden Huma

Ticari çözümlerimiz; insansız araç teknolojilerinin sektörel arenada sizi rekabetin bir adım önüne nasıl taşıyacağına odaklanıyor.

BİZE ULAŞIN

Huma Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti.
Kanyon AVM yanı, Atom Sk. King Plaza No:18/8 34394 Levent / İstanbul
Tel: 0533 973 48 62 (HUMA)

Email: info@humatr.com